Kalan Süre

Haberler

Sektörün kendi alanlarında lider firmaları İSG'ye geliyor

Avrasya İSG - İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı, Türkiye’nin alanındaki en büyük ve güçlü fuarı olma hedefiyle CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. İSG Fuarı'na sektörün kendi alanlarında lider onlarca yerli ve yabancı firması katılıyor.
 
 
Druz yazılım İSG Fuarı'nda
 
 
 
İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzmanlaşmış yazılım şirketi Druz Yazılım, başarısını özgün algoritmasından alıyor. Firmaları yanlış kayıt girişinden kurtarıyor, kullanılabilir ve sorgulanabilir veritabanı oluşturma imkânı sunuyor. İSG mevzuatını gözeterek hazırlanan modüller istenilen detayda rapor üretilmesine olanak tanıyor.
 
Lion Tekstil, İSG EXPO’da
 
 
İSG EXPO İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı'da özellikle ağır işçilik gerektiren sektörlerde iş elbiseleri ile tanınan Lion Tekstil de yer alıyor. Standart fabrikasyon üretim ve tek tip iş elbiseleri yerine, firmaların kurumsal kimliklerini tamamlayan özel butik çalışmalar da yapan Lion Tekstil, İSG EXPO’da, farklı sektörlerden alıcılar ile buluşmaya hazır. 
 
 
Avrasya bölgesinin koruyucu ekipman ve iş güvenliği teknolojisine odaklanan en önemli endüstriyel etkinliği İSG EXPO İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı’nı kaçırmayın! Ya katılımcı olun ya da ziyaretçi!