• İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı
  • 4-7 Aralık 2019
Kalan Süre

Haberler

Beta Force, güvenli ayaklar için İSG Expo'da

Çalışanların iş hayatında oluşabilecek yaralanma risklerini ortadan kaldırmak amacı 2017 yılında kurulan Beta Force, son teknoloji ile üretilen iş güvenliği ayakkabılarını Avrasya İSG Fuarı'na getiriyor. Sadece yurt içinde değil, uluslararası alanda da bir marka olmayı hedefleyen Beta Force, iş güvenliği ayakkabıları alanında dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ediyor. 
  
 Beta Force iş güvenlik ayakkabı ve çizmeleri, mevcut piyasada satışı yapılan iş güvenlik ayakkabı ve çizmelerinden farklı model ve özelliklerle üretiliyor. Ayakkabıları, hibrit ayakkabı olma özelliğinden dolayı, ayak bileğinize kadar tek parça compound bir hammaddeden üretildiği için, uç kısmındaki koruyucu çelik burun haricinde, ayak bileğine kadar ekstra koruyucu özellik de sağlıyor.
 
Avrasya İSG - İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı'na, AR-GE çalışmaları sonucunda üretimini gerçekleştirdiği "Kompozit Burunlu İş Ayakkabıları", "Sulu Ortam Çizme ve Ayakkabıları" ve "Çelik Burunlu İş Güvenlik Ayakkabıları" ile katılan Beta Force'un en önemli misyonu ise yüzde yüz müşteri memnuniyeti.