Kalan Süre

Haberler

Dış cephelerde çalışanların güvenliği için İSG'ye geliyor

Türkiye’nin iş sağlığı ve güvenliği fuarı Avrasya İSG Fuarı, iş sağlığı ve güvenlik tedbirlerinin artırılması, çalışanların ve işverenlerin bilinçlendirilmesi, koruyucu ürünlerin modernizasyonu ve yeni iş güvenliği standartlarının uygulanması için CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. 
 
 
Avrupa ve Asya’nın en kapsamlı iş sağlığı ve güvenliği fuarı Avrasya İSG Fuarı, kamu ve özel sektörün en önemli kuruluşlarını bir araya getirecek. İş sağlığı ve güvenliği alanında faaliyet gösteren Göver Çelik Halat gibi firmalar, en yeni ürün, hizmet ve uygulamalarını, sektörün en büyük ve prestijli organizasyonu Avrasya İSG’de, uluslararası alıcılarla buluşturacak. 
 
 
Göver Çelik Halat, özellikle yüksek katlı bina, plaza, köprü ve geçit gibi dış cephelerde çalışılanların güvenliklerini sağlayan firmalardan biri olarak faaliyet gösteriyor. Göver Çelik “Yatay ve Dikey Yaşam Hatları”, oluşabilecek her türlü risk durumunda ve seviye farkının olduğu ortamlarda çalışan personellerin güvenliğini sürekli olarak sağlamak amacı ile yarım asırdır hizmet veriyor. İş sağlığı ve güvenliği alanında uzman kurumlar arasında olan Göver, işin ve çalışanın birbirine uyumlu ve güvenli şekilde yürümesini sağlıyor.