Kalan Süre

İşyerinde güvenlik, sağlık, mutluluk için doğru adres Avrasya İSG


Türkiye’nin alanındaki en büyük ve güçlü fuarı olma hedefiyle düzenlenecek olan Avrasya İSG - İş sağlığı ve Güvenliği Fuarı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 
 
Son yıllarda artan iş kazaları nedeniyle iş sağlığı ve güvenliği,  hem çalışanlar hem de işverenler açısından büyük önem kazanmıştır.  İnsan hayatını doğrudan etkileyen bu konu hakkında farkındalık yaratmak için yola çıkan CNR Holding de uzun yıllara dayanan fuarcılık tecrübesini Avrasya İSG-İş sağlığı ve Güvenliği Fuarı'na aktarmaya hazırlanıyor.   
 
Avrasya İSG-İş sağlığı ve Güvenliği Fuarı CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından SGK ve İSGAM işbirliği ve 'Güvenle Büyü Türkiye' mottosuyla organize ediliyor.
 
İş sağlığı ve güvenlik tedbirlerinin artırılmasını, çalışanların ve işverenlerin bilinçlendirilmesini, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine önem verilmesini amaçlayan ISG Fuarı, Avrasya bölgesinin koruyucu ekipman ve iş güvenliği teknolojisine odaklanan en önemli endüstriyel etkinliği olacak. 15 bin metrekarelik alanda düzenlenecek olan fuarda, koruyucu ürünlerin modernizasyonu ve yeni iş güvenliği standartlarının uygulanması teşvik edilirken işçi korumada en gelişmiş çözümler sunulacak. 
 
Binlerce sektör oyuncusunun katılması beklenen fuar, iş güvenliği alanında çalışan profesyoneller için yeni iş bağlantıları kurmak ve karşılıklı deneyim alışverişinde bulunmak, güvenilir ortaklıklar kurmak ve yeni ürünler keşfetmek için bulunmaz bir platform yaratacak.